Flash News

Bota

Sulmi me armë zjarri në Universitetin e Nevadës, autori gjendet i vdekur

Sulmi me armë zjarri në Universitetin e Nevadës, autori gjendet i

Policia në Las Vegas iu përgjigj një alarmi aktiv për të shtëna me armë zjarri në kampusin e Universitetit të Nevadës në Las Vegas.

Sipas raportimeve fillestare kishte disa viktima, ndërsa mësohet se edhe autori është vrarë.Universiteti shkroi në Twitter rreth orës 11:53 me orën lokale se policia po i përgjigjej raporteve për të shtëna të shtënat në kampus.

Policia e Las Vegasit më vonë raportoi se i dyshuari “ishte gjetur” dhe kishte vdekur.

Të fundit