Flash News

Ditari i Maxhorancës

Balla: Ilir Meta mund të bëhet çdo gjë, por ai dhe PS nuk kanë për tu takuar kurrë në këtë jetë

Balla: Ilir Meta mund të bëhet çdo gjë, por ai dhe PS nuk

I ftuar në PolitikOn nga Alfred Lela në RTV Ora, kreu i grupit parlamentar të PS-së Taulant Balla u shpreh se presidenti Ilir Meta mund të bëhet çdo gjë, por ai dhe PS nuk kanë për tu takuar kurrë në këtë jetë.

Balla: Ilir Meta mund të bëhet çdo gjë, por Meta dhe PS nuk kanë për tu takuar kurrë në këtë jetë. Ilir Meta i ka larë hesapet dhe nuk i kanë borxh PS dhe shqiptarët atij. Ai bën pis këdo që ka kundërshtar që ka përballë.

Të gjithë shqiptarët duhet të kuptojnë se çdo votë për Bashën është një votë që çon ujë te mulliri i Metës. Kjo është një gjë që shqiptarët do t’i japin të drejtë Ramës dhe mua. Ilir Meta dhe Berisha janë bërë bashkë sot dhe Basha është në duart e tyre.

Të fundit