Flash News

Ditari i Maxhorancës

Balla mohon skandalin: Databaza e të dhënave personale, një babale tjetër

Balla mohon skandalin: Databaza e të dhënave personale, një

I ftuar në PolitikOn nga Alfred Lela në RTV Ora, kreu i grupit parlamentar të PS-së Taulant Balla u shpreh se kjo historia me të dhënat personale është një ‘babale’ tjetër.

Balla: Kjo historia me të dhënat personale është një babale tjetër. Ka një hetim dhe në fund të këtij procesi do të rezultojë se qysh nga momenti i servirjes së lajmit, i krijimit të një portali patronazhisti.com se është sqaruar.

Meqë kryetari i LSI-së ka marrë për ta zgjidhur këtë çështje i shkoftë mbarë. Kur hyjnë drejtësia i duhet lënë asaj.

Të fundit