Flash News

Ditari i Maxhorancës

“Dështove”, Rama-Metës: Kam një lajm të keq për ty!

“Dështove”, Rama-Metës: Kam një lajm të keq

Situata me kontrollorët ajrorë në aeroportin e Rinasit prej dy ditësh ka shkaktuar akuza e përplasje në distancë mes mazhorancës e opozitës, si dhe presidentit Ilir Meta.

Pas vendimit të ministres së Infrastrukturës dhe Energjisë për të nisur fluturimet emergjente sot ndërsa të tjerat nesër në Rinas, ka reaguar Rama duke i dhënë “lajmin e keq” presidentit Meta.

“Ilir kam një lajm të keq për ty: Vaksinat vijnë sot dhe fluturimet rifillojnë normalisht nesër! Plani yt me Saliun për bllokimin e vaksinimit e rikthimin e Rrunpallës në prag të zgjedhjeve dështoi! Dokrrat me reflektime e auditime, vazhdoji me Leshkon dhe Leskon në skutat e OFL!”, shprehet Rama në një reagim në Twitter.

Të fundit