Flash News

Ditari i Maxhorancës

Përplasja me gazetarin, Rama heq mikrofonat dhe braktis intervistën: Herë tjetër, kur fton kryeministrin, fol me kryeministrin

Përplasja me gazetarin, Rama heq mikrofonat dhe braktis intervistën:

Kryeministri Edi Rama ka braktisur studion e Report TV gjatë intervistës me gazetarin Ilir Babaramon.

Pas përplasjeve të herëpashershme me gazetarin  Ilri Babaramo, Rama hoqi mikrofonat dhe u largua nga studio.

"Këtu mbyllet intervista. Jo, ne nuk kthehemi asgjëkund. Herë tjetër, kur fton kryeministrin, fol me kryeministrin. Unë jam i gatshëm të vij prapë, por këtu mbyllet intervista. Unë nuk mundem më të vazhdoj", i tha Rama gazetarit.

Të fundit