Ditari i Maxhorancës

Rama poston foto me "leckë në dorë"

Rama poston foto me "leckë në dorë"
Kryeministri Edi Rama

Disa ditë para zgjedhjeve dhe në kulmin e fushatës elektorale, kryeministri Edi Rama ka postuar një foto ndryshe.

Ai shfaqet me "leckë në dorë", krahas disa zonjave.

Rama bën me dije se do të jetë pjesë e një emisioni ditën e nesërme. Fotoja është shkrepur në studion e emisionit. 

Ai nuk ka dhënë detaje të tjera, përveçëse ka njoftuar se do të jetë i ftuar në "E diell".

 
 
 
 
 
Shikoni këtë postim në Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Një postim i shpërndarë nga Edi Rama (@ediramaal)

Të fundit