Flash News

Ditari i Maxhorancës

Zgjedhjet në Kukës, voton kandidati i PS: Qytetarët të marrin pjesë masivisht

Zgjedhjet në Kukës, voton kandidati i PS: Qytetarët të

Kandidati i Partisë Socialiste për Bashkinë e Kukësit, Albet Halilaj ka votuar në shkollën “Bajram Curri” për kreun e ri të bashkisë.

Në një prononcim të shkurtër për gazetarët, Halilaj u ka bërë thirrje qytetarëve që të marrin pjesë masivisht në votime dhe të zgjedhin alternativën e duhur për ta.

“Unë nga qytetarët e Kukësit pres një pjesëmarrje votimi, një masivitet në votime, për të zgjedhur alternativën e duhur, një djalë që do i shërbejë me të gjitha alternativat që ka shpalosur gjatë kësaj fushate. Unë përgëzoj gjithë qytetarët, banorët e Kukësit, është e vetmja fushatë gjatë këtyre 30 viteve në Kukës, që nuk kemi pasur një incident dhe i përgëzoj për vlerat që kanë përcjellë në këtë zonë.  Unë i uroj gjithë të mirën kuksianëve, i ftoj të votojnë alternativën më të mirë dhe më bindëse për këtë qytet të mrekullueshëm”, tha Halilaj.

Përballë Halilajt, garon Emri Vata nga koalicioni opozitar “Bashkë Fitojmë”.

Të fundit