Flash News

Ditari i Opozitës

Audio-përgjimi i gazetarit të Bolinos, ironizon Paloka: Carlo pritet të deklarojë që përgjegjësia është personale

Audio-përgjimi i gazetarit të Bolinos, ironizon Paloka: Carlo pritet

Një audio-përgjim i gazetarit të Carlo Bollinos, Adriatik Doçi është publikuar së fundmi në media, teksa tregon mënyrën se si i vendos gjob biznesmenëve të ndryshëm, por edhe politikanëve të lidhur me qeverinë e Edi Ramës.

Deputeti demokrat, Edi Paloka ironizuar këtë rast dhe në një postim në Facebook shkruan se tashmë pritet të dalë Carlo Bollino dhe të deklarojë se përgjegjësia është personale.

Kjo pasi në të njëjtën formë shprehet edhe kryeministri Edi Rama për vartësit e tij që dalin zbuluar në afera të ndryshme.

“Tani pritet te dale car.bol e te deklaroje qe përgjegjësia është personale megjithëse ai është vete babai i gjobave qe ju vihen gjithë shqiptareve nëpërmjet Edvin Rames .

Nxjerrim docin e vogel po mos harrojme doçin e madh te inceneratoreve car.bol”, shkruan Paloka.

Audio-përgjimi i gazetarit të Bolinos, ironizon Paloka: Carlo pritet

Të fundit