Flash News

Ditari i Opozitës

Balliu u lëndua në protestë, Berisha: Hakmarrje primitive e Edi Ramës

Balliu u lëndua  në protestë, Berisha: Hakmarrje primitive e Edi

Kreu i PD-së Sali Berisha ka publikuar foto të Klevis Balliut i cili u lëndua në protestën e opozitës që u organizua ditën e sotme  para  bashkisë së Tiranës, ku kërkohet dorëheqja e kryebashkiakut Erjon Veliajt.

Postimi i Berishës: 

Hakmarrje primitive e Edi Ramës ndaj Klevis Balliut! Hidhet gaz toksik në sy dhe fytyrë kundër Flamur Nokës, Bledian Nallbatit dhe Klevis Balliut.
Dënoj me forcën më të madhe këto akte banditeske Rama- Balla kundër opozites.

Të fundit