Flash News

Ditari i Opozitës

Bardhi ironizon Kongresin e PS, publikon foton e 12 të akuzuarve nga SPAK

Bardhi ironizon Kongresin e PS, publikon foton e 12 të akuzuarve nga SPAK

Kryetari i grupit parlamentar të Partisë Demokratik, Gazment Bardhi përcolli me ironi kongresin e Partisë Socialiste që po zhvillohet këtë të premte.

Ai ka publikuar fotografitë e 12 ish-kryebashkiakëve dhe ish-deputetëve që janë hetuar nga SPAK.

"Zbulohet paneli i 7 i Kongresit të PS me temë diskutimi “Eksperienca më e mirë në luftën kundër korrupsionit në Qeverinë e Edi Ramës”. Për arsye “objektive” diskutimet do të zhvillohen online!", shkruan Bardhi.

Bardhi ironizon Kongresin e PS, publikon foton e 12 të akuzuarve nga SPAK

Të fundit