Flash News

Ditari i Opozitës

Berisha me Departamentin e “Brain Gain”: Të vendosur të kthehen dhe të punojnë për Shqipërinë

Berisha me Departamentin e “Brain Gain”: Të vendosur të

Kryetari i Partisë Demokratike Sali Berisha ka pritur në takim disa prej anëtarëve të Departamentit Brain Gain.

Në një postim në Facebook, Berisha ka ndarë disa foto nga takimi me të rinjtë teksa shkruan se janë të vendosur të qëndrojnë dhe të punojnë për Shqipërinë.

"Një takim me disa intelektual dhe ekspertë të Departamentit Brain Gain, që janë të vendosur të kthehen dhe të punojnë për Shqipërinë", shkruan Berisha në Facebook.

Të fundit