Flash News

Ditari i Opozitës

Foto/ Mbledhja e grupit të PD në selinë blu

Foto/ Mbledhja e grupit të PD në selinë blu

Grupi parlamentar i PD-së është bërë bashkë në selinë blu, ku po zhvillohet mbledhja.

Pak para nisjes së mbledhjes, kreu i grupit parlamentar Gazment Bardhi, tha se bashkimi i demokratëve në shtëpinë e tyre shënon një ditë të mirë për ta.

Bardhi theksoi se ka ardhur koha t’i thuhet jo përçarjeve dhe theksoi se bashkimi tregon forcën.

Të pranishëm në mbledhje janë; kreu i grupit Gazment Bardhi, Sekretari i Përgjithshëm Flamur Noka, deputeti Ervin Salianji, nënkryetari Oerd Bylykbashi, Edi Paloka, Ina Zhupa, Sorina Koti, Iuf Çela, Albana Vokshi, Asllan Dogjani, Luan Baçi dhe të tjerë.

Foto/ Mbledhja e grupit të PD në selinë blu Foto/ Mbledhja e grupit të PD në selinë blu Foto/ Mbledhja e grupit të PD në selinë blu

 

Të fundit