Flash News

Ditari i Opozitës

Mbledhja e përbashkët, deputetët e PD mblidhen në Kukës

Mbledhja e përbashkët, deputetët e PD mblidhen në Kukës

Deputetët e Partisë Demokratike janë duke zhvilluar një mbledhje të përbashkët në Kukës.

Të pranishëm në mbledhje janë të gjithë deputetët, kryedemokrati Sali Berisha dhe kreu i grupit parlamentar Gazment Bardhi.

Mbledhja po zhvillohet me dyer të mbyllura. Pas përfundimit deputetët do të japin deklaratë për mediat.

Mbledhja e përbashkët, deputetët e PD mblidhen në Kukës Mbledhja e përbashkët, deputetët e PD mblidhen në Kukës Mbledhja e përbashkët, deputetët e PD mblidhen në Kukës

Të fundit