Flash News

Ditari i Opozitës

VIDEO/ Nikolla përjashton Flamur Nokën nga Kuvendi

VIDEO/ Nikolla përjashton Flamur Nokën nga Kuvendi

Që në nisje të seancës plenare, kryeparlamentarja Lindita Nikolla ka përjashtuar nga seanca deputetin Flamur Noka.

Ky i fundit ka ndezur tymuese dhe është konfrontuar më gardën.

Deputetët e opozitës kanë nisur të përplasin duart sipër tavolinave duke mos e lejuar seancën të zhvillohet e qetë.

 

Të fundit