Flash News

Ditari i Opozitës

Nis Kuvendi Kombëtar i PD, kush e shoqëroi Sali Berishën në Pallatin e Kongreseve

Nis Kuvendi Kombëtar i PD, kush e shoqëroi Sali Berishën në

Ka nisur punimet Kuvendi Kombëtar i Partisë Demokratike në Pallatin e Kongreseve.

Në nisje të punimeve, Kuvendi nisi me himnin kombëtar ku demokratët u ngritën në shenjë nderimi të gjithë në këmbë.

Nis Kuvendi Kombëtar i PD, kush e shoqëroi Sali Berishën në

Ndërkohë, vetë Berisha ka shkuar i shoqëruar nga bashkëshortja e tij, Liri Berisha dhe vajza e tij Argita Malltezi.

Nis Kuvendi Kombëtar i PD, kush e shoqëroi Sali Berishën në

Berisha do të kërkojë sot votëbesimin e demokratëve në Kuvendin Kombëtar, pas humbjes së zgjedhjeve lokale të 14 majit. Votimi nuk pritet të ketë surpriza e Sali Berisha do të vazhdoje të udhëheqë PD-në drejt betejës së ardhshme elektorale të vitit 2025.

 

Të fundit