Flash News

Ditari i Opozitës

Nis protesta e opozitës, qytetari i veshur ndryshe para Kryeministrisë: Shpresa ka vdekur! Po iki

Nis protesta e opozitës, qytetari  i veshur ndryshe para

Teksa protestuesit kanë nisur të mblidhen para kryeministrisë për protestën e thirrur nga opozita, bie në sy një qytetar i veshur me sloganet kundër qeverisë dhe kryeministrit Edi Rama.

Me syze dhe shall në kokë, në bluzën e tij lexohet “Shpresa ka vdekur, po iki”.

Ndërsa në dorë ai mban një gjarpër, që sipas tij simbolizon Ramën.

 

Të fundit