Flash News

Ditari i Opozitës

Largohet nga radhët e Alibeajt , kandidati i PD-së për këshilltar në Durrës tërhiqet nga gara dhe i bashkohet koalicionit

Largohet nga radhët e Alibeajt , kandidati i PD-së për

Kandidati për Këshillin Bashkiak të bashkisë së Durrësit, Skënder Kapiti është larguar nga gara. Ai garonte nën logon e Partisë Demokratike që drejtohej nga kryetari i komanduar Enkelejd Alibeaj.

Sipas "News24" ai do i bashkohet fushatës elektorale të Igli Carës që është kandidati i koalicionit “Bashkë Fitojmë” për zgjedhjet e 14 majit.

Brenda Partisë Demokratike ka pasur debate, ndësa ky nuk është largimi i parë i kandidatëve të Alibeajt nga kjo garë.

 

Të fundit