Flash News

Ditari i Opozitës

Reagon Berisha pas shembjes me tritol të “Prestige Resort”, i drejtohet Ramës: Monstër

Reagon Berisha pas shembjes me tritol të “Prestige Resort”, i

Edhe kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha, ka reaguar lidhur me shembjen me tritol gjatë ditës së sotme të “Prestige Resort”.

Përmes një postimi në Facebook, kryetari i PD-së ka ndarë pamje nga momenti i shembjes së ndërtesës dhe e ka cilësuar kryeministrin Edi Rama si një monstër. Kujtojmë se për shembjen e “Prestige Resort” u përdorën 70 kilogram tritol dhe vendimi për shembjen erdhi vetëm një ditë përpara se Gjykata Administrative të merrte vendim.

 

Të fundit