Flash News

Ditari i Opozitës

Veliaj e çoi në gjykatë, reagon Duma: Asnjë mjet nuk më ndalon për të thënë të vërtetën

Veliaj e çoi në gjykatë, reagon Duma: Asnjë mjet nuk
Grida Duma, Erion Veliaj

Ish-deputetja demokrate Grida Duma ka reaguar pasi kryebashkiaku Erion Veliaj bëri me dije se do ta padiste për shpifje.

Duma thotë se asnjë mjet nuk do ta ndaloje atë dhe Partinë Demokratike për të thënë të vërtetën.

Përmes një postimi në Facebook, ish-deputetja shkruan se "Buratini i Ramës është i kapur kokë e këmbë".

Shqiptarët duhet të kenë një qeveri që kujdeset për ta, shton Duma.

Ditari politik

Të fundit