Flash News

Ditari i Opozitës

VIDEO/ Berisha dënon Beogradin, krah Policisë së Kosovës në vendosjen e rendit

VIDEO/ Berisha dënon Beogradin, krah Policisë së Kosovës

Kryedemokrati Sali Berisha, në një reagim në Facebook shkruan se dënon me ashpërsinë më të madhe lojën kriminale me grupe terroriste të Beogradit.

Berisha thekson se mbështet të gjithë përpjekjen e policisë së Kosovës për vendosjen e ligjit dhe rendit në të gjithë territorin të Republikës.

Postimi i Berishës

Situata e rënduar shumë në Zveçan. Policia e Kosovës asgjeson 10 terroristë qe ishin të mbyllur në Manastirin e Banjskës në Zveçan njëri plagoset dhe një tjetër dorëzohet.

Edhe njëherë dënoj me ashpërsinë më të madhe lojën kriminale me grupe terroriste të Beogradit dhe mbështes të gjithë përpjekjen e policisë së Kosovës për vendosjen e ligjit dhe rendit në të gjithë territorin të Republikës

Të fundit