Flash News

Ditari i Opozitës

Vrasja e efektivit në Veri, Meta: Përulemi me nderim për Dëshmorin e rënë në krye të detyrës

Vrasja e efektivit në Veri, Meta: Përulemi me nderim për

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka shprehur mirënjohjen për Afrim Bunjakun, i cili u vra ditën e djeshme nga një grup terroristësh serb.

Në një postim në Facebook, Meta shkruan se “përulemi me nderim më të thellë për Dëshmorin e rënë në krye të detyrës për mbrojtjen e lirisë dhe sovranitetit të Republikës së Kosovës”.

Përulemi me nderim dhe mirënjohjen më të thellë për Dëshmorin e rënë në krye të detyrës për mbrojtjen e lirisë dhe sovranitetit të Republikës së Kosovës, Afrim Bunjaku!

Lutjet tona sot janë për të! LAVDI!”, shkroi Meta.

Të fundit