Flash News

DITARI POLITIK

Opozita protestë në Kuvend, Nikolla mbyll seancën plenare

Opozita protestë në Kuvend, Nikolla mbyll seancën plenare

Prej kohësh seancar plenare nuk po zhvillohen në mënyrë normale. Seanca e sotshme zgjati vetëm 17 minuta.

 Pas tensioneve dhe kaosit në sallën e Kuvendit, ku opozitarët protestuan, kryeparlamentarja Lindita Nikolla njoftoi mbylljen e seancës.

Ajo theksoi se seanca e radhës do të njoftohet ditë tjetër.

Të fundit