Flash News

DITARI POLITIK

“Turp, turp”, Rama hyn në Kuvend, Nikolla nis seancën mes tensioneve

“Turp, turp”, Rama hyn në Kuvend, Nikolla nis seancën mes

Kryeministri Edi Rama ka mbërritur në sallën e Kuvendit dhe është pozicionuar në vendin e tij.

Deputetët e opozitës e kanë pritur me britma. “Yyy, turp, turp”, i janë drejtuar demokratit kryeministrit.

Nga ana tjetër, kryeparlamentarja Lindita Nikolla ka çelur seancën plenare mes tensioneve.

Të fundit