Flash News

E-TJERA

"25 prilli"/ Bëhen bashkë ambasadorët e huaj në Shqipëri: Duke u përgatitur për fushatën tonë (FOTO)

"25 prilli"/ Bëhen bashkë ambasadorët e huaj në

Disa prej ambasadorëve të huaj në Shqipër janë bërë bashkë. Kjo bëhet me dije nga ambasadorja e Suedisë në Tiranë, Elsa Hastad përmes fotove të publikuara në rrjetet sociale. 

Përveç diplomates suedeze, në foto shfaqet dhe ambasadorja amerikane Yuri Kim, ambasadori i BE-së Luigi Soreca, ai i OSBE-së, Vincenzo Del Monaco, ambasadori i Bullgarisë Momtchil Stoyanov Raytchevski dhe diplomatët e disa vendeve të tjera.

“Prapaskenat. Duke u përgatitur për fushatën tonë të komunikimit për rëndësinë e votimit, zgjedhjeve dhe demokracisë! Sot me kolegët e mi BE, SHBA dhe OKB,” shkruan ambasadorja e Suedisë në postimin e saj.

"25 prilli"/ Bëhen bashkë ambasadorët e huaj në"25 prilli"/ Bëhen bashkë ambasadorët e huaj në"25 prilli"/ Bëhen bashkë ambasadorët e huaj në"25 prilli"/ Bëhen bashkë ambasadorët e huaj në"25 prilli"/ Bëhen bashkë ambasadorët e huaj në

Të fundit