Flash News

E-TJERA

Aksident i rëndë në Itali, humb jetën 31-vjeçarja shqiptare

Aksident i rëndë në Itali, humb jetën 31-vjeçarja

Një 31-vjeçare shqiptare është përplasur për vdekje nga një makinë në Rimini të Italisë.

E reja identiteti i së cilës nuk bëhet i dihet ende, ka qenë në shoqërinë e një 21-vjecare me origjinë indiane dhe të dyja duke ecur anash në rrugë janë përplasur nga makina.

31-vjeçarja shqiptarja ka ndërruar jetë në vend ndërkohë e reja indiane ndodhet në spital në gjendje të rëndë por jashtë rrezikut për jetën.

Të fundit

19 Qershor 2024, 16:56