Flash News

E-TJERA

Aksident masiv tek Kthesa e Rinasit

Aksident masiv tek Kthesa e Rinasit

Një aksident masiv ka ndodhur mesditën e sotme tek Kthesa e Rinasit.

Nuk dihet shkaku i aksidentit, ndërsa fatmirësisht nuk ka persona të lënduar. Ndërsa, siç shihet edhe në pamje, ka pasoja materiale.

Policia dhe grupi hetimor janë në vendngjarje.

Të fundit