Flash News

E-TJERA

Aksident në Berat, përmbyset “Ford-i” në mes të rrugës

Aksident në Berat, përmbyset “Ford-i” në mes të

Një automjet tip “Ford” ka dalë nga rruga dhe është kthyer përmbys në Berat.

Dyshohet se shkak për aksidentin të ketë qënë lagështia në rrugë, si pasojë e reshjeve të shiut.

Brenda në makinë ndodhej shoferi dhe një pasagjer, të cilët kanë janë nxjerrë nga automjeti me dëmtime të lehta.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje.

Të fundit