Flash News

E-TJERA

Aksident në Cërrik, makina përplas për vdekje 35-vjeçarin që drejtonte motorin

Aksident në Cërrik, makina përplas për vdekje

Një aksident tragjik ka ndodhur pasditen e sotme në Shalës të Cërrikut. Siç bëhet me dije, një makinë ka përplasur për vdekje një 35-vjeçar që po drejtonte një motor.

Mësohet se shoferi i makinës ka ikur nga vendngjarja.

Ndërkohë policia ndodhet aty dhe grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Të fundit