Flash News

E-TJERA

Aksident në Lushnje, makina bie në kanal, shoferi niset me urgjencë në spital

Aksident në Lushnje, makina bie në kanal, shoferi niset me

Një aksident me një të plagosur ka ndodhur pasditen e sotme në Lushnje.

Siç shihet në foto një makinë ‘Fiat Panda’  ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në kanalin vaditës përgjatë rrugës.

Drejtuesi i mjetit rreth 55-vjeç është me urgjencë në spitalin e Lushnjës.

Të fundit