Flash News

E-TJERA

Aksident në Maliq, "Benzi” përplas furgonin, përfundon në kanal

Aksident në Maliq, "Benzi” përplas furgonin, përfundon

Një makinë është përplasur me një furgon dhe si rezultat ka përfunduar në kanal.në Maliq.

Fatmirësisht nuk raportohen persona të lënduar por vetëm dëme materiale.

Shkaqet e aksidentit nuk dihen ende, në vendngjarje pritet ende mbërritja e policisë për të zbardhur rrethanat.

Të fundit