Flash News

E-TJERA

Aksident në Vlorë, shoferi i “Benz”-it mbetet i bllokuar në makinë

Aksident në Vlorë, shoferi i “Benz”-it mbetet i bllokuar

Një aksident ka ndodhur pasditen e kësaj të hëne në zonën e Lungomares në Vlorë.

Një makinë tip “Benz” ka humbur kontrollin dhe është përplasur me pemët.

Fillimisht shoferi ka mbetur i bllokuar në makinë, por më pas është ndihmuar nga kalimtarët për të dalë.

Të fundit