Flash News

E-TJERA

Aksidenti ku ndërroi jetë vajza e ish-deputetit, 24-vjeçarja humbi kontrollin e "Audi-t" dhe doli nga rruga

Aksidenti ku ndërroi jetë vajza e ish-deputetit, 24-vjeçarja

Detaje të reja janë zbardhur nga aksidenti tragjik ku humbi jetën vajza e ish-deputetit, Vangjel Tavo.

Sipas mediave maqedonase, raportojnë se mjeti me targa shqiptare, i drejtuar nga 40-vjeçari me inicialet V.M., shtetas shqiptar ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga.

Nga plagët e marra në aksident, Eva Tavo mësohet se ka ndërruar jetë në vend, ndërsa shoferi është plagosur rëndë.

Aksidenti ku ndërroi jetë vajza e ish-deputetit, 24-vjeçarja

Mësohet se 24-vjeçarja udhëtonte me një mjet tip "Audi" nga Tetova në Shkup, kur u përfshi në aksident. Ngjarja ndodhi dje në ora 14:00 në autostradën “Nënë Tereza”, në fshatin Laskarci.

Të fundit