Flash News

E-TJERA

Aksidenti në bypassin e Vlorës, 24-vjeçari humbi kontrollin e mjetit dhe u përplas me shkëmbinjtë

Aksidenti në bypassin e Vlorës, 24-vjeçari humbi kontrollin e

Një aksident i rëndë rrugor ndodhi mesditën e sotme, I. P 24 vjeç, dyshohet se ka humbur kontrollin mbi drejtimin e automjetit tip “Benz” dhe si pasojë automjeti është përplasur me pjesën shkëmbore në anë të rrugës si pasojë ka ndërruar jetë. 

Për shkak të dëmtimeve, drejtuesi i automjetit ka humbur jetën, ndërsa pasagjeri, shtetasi D. K., rreth 23 vjeç, është derguar në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po kryen veprimet e mëtejshme në lidhje me sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Të fundit