Flash News

E-TJERA

Atenati në Rrëshen, autorët djegin makinën e krimit, FNSH rrethon zonën

Atenati në Rrëshen, autorët djegin makinën e krimit, FNSH

Është gjetur e djegur makina që dyshohet se u përdorur nga autorët e vrasjes së Martin Bardhi në Rrëshen.

Mjeti është gjetur në fshatin Gëziq, Mirditë duke u djegur.

Ndërkohë Policia ka rrethuar zonën si dhe ka ngritur grupe kontrolli në të gjitha akset e Mirditës, si dhe Rrugën e Kombit.

Kujtojmë që Martin Bardhi u ekzekutua sot pranë spitalit dhe Komisariatit në Rrëshen, teksa tre persona mbetën të plagosur.

Të fundit