Flash News

E-TJERA

“Benz”-i përplaset me furgonin në Konispol, plagosen dy persona

“Benz”-i përplaset me furgonin në Konispol, plagosen dy

Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në fshatin Shkallë të bashkisë Konispol.

Mësohet se një makinë tip “Benz” është përplasur me një furgon të Delvinës.

Nga aksidenti janë plagosur dy persona të cilët ndodheshin në mjetin tip “Benz”, shoferi Brahim Kamberi dhe gruaja e tij. 

Të fundit