Flash News

E-TJERA

Champios League/ Përsëritet finalja e 2020-ës, sot sfida mes Bayern Munich-Paris SG

Champios League/ Përsëritet finalja e 2020-ës, sot sfida mes
Foto ilustruese

Champios League do të sjellë mbrëmjen e sotme një tjetër finale të parakohshme.

Kampionët në fuqi të Bayern Munich do të presin në shtëpinë e tyre Paris SG për sfidën e parë çerekfinale.

Fitorja e bavarezëve do ët jetë e vështirë, pasi ka mungesa të rëndësishme.

Robert Lewandoëski nuk do të jetë pjesë e sfidës, pas dëmtimit me kombëtaren dhe Serge Gnabry për shkak të Covid-19.

Të fundit