Flash News

E-TJERA

Dënohet me 6 muaj burg aktorja Rudina Dembacaj, partnerja e Mark Frrokut

Dënohet me 6 muaj burg aktorja Rudina Dembacaj, partnerja e Mark Frrokut

Aktorja e njohur Rudina Dembacaj është dënuar nga Gjykata e Apelit me 6 muaj burg,

Sipas Zëri, Dembacaj është dënuar pasi u kallëzua penalisht nga ish-bashkëshorti i saj Aleksandër Varfaj, pasi kishte nxjerrë vajzën e tyre jashtë vendit duke falsifikuar firmën e tij në prokurë.

Dënohet me 6 muaj burg aktorja Rudina Dembacaj, partnerja e Mark Frrokut
Dembacaj me ish burrin

Dënimi i është konvertuar në 80 orë shërbim prove pasi Gjykata, për shkak të rrezikshmërisë së ulët dhe dënimit nën 1 vit burg, mund ta vuajë jashtë dënimin e saj.

Dënohet me 6 muaj burg aktorja Rudina Dembacaj, partnerja e Mark Frrokut

Kujtojmë se Dembacaj pas ndarjes me Aleksandër Varfaj u martua me ish-deputetin Mark Frroku.

 

 

 

Të fundit