Flash News

E-TJERA

Digjet gjatë natës në Tiranë makina e personazhit të njohur të Tik-Tokut

Digjet gjatë natës në Tiranë makina e personazhit të

Digjet gjatë natës së mbrëmshme makina e personazhit të njohur të rrjeteve sociale Kozak Braçit.

Makina është djegur teksa ishte e parkuar në zonën e Alliasit ku Braçi banon me familjen e tij. Vetë Kozak Braçi ka publikuar pamjet e automjetit që digjet, e cila është shkrumbuar tërësisht nga flakët. Ai shkruan se nëse autori nuk gjendet nga shteti, do e gjejë vetë.

“Po nuk e gjeti shteti këtë herë, do e gjej vetë”.

“Jam çuar në 4 të mëngjesit dhe kam parë këtë pamje, duke mu djegur makina. Në shtëpi dhe në makinë lëviz fëmija ime 6 muajsh. Është e disata herë që ndodhin këto gjëra. Dikush që ka diçka me mua le të më gjejë 24 orë rrugve jam, por jo tek makina dhe shtëpia ime, ku ka vetëm gra e fëmijë”, shkruan ai në rrjetet sociale.

Digjet gjatë natës në Tiranë makina e personazhit të

 

Të fundit