Flash News

E-TJERA

Dyshohet se u vra nga burri, ja çfarë shkruante Klodiana në rrjetet sociale

Dyshohet se u vra nga burri, ja çfarë shkruante Klodiana në

Mbrëmjen e djeshme është vra 35 vjeçarja shqiptare Klodiana Vefa në Itali.

Vefa, me leje qëndrimi të rregullt, u gjet e pajetë në një rrugë në Castelfiorentino, ndërsa kthehej nga puna në shtëpi.

Ngjarja ndodhi pak pas orës 20:00 dhe banorët reaguan pas dëgjimit të zhurmës të plumbave.

Sipas hetuesve, burri i shqiptares ka pritur atë në rrugë, megjithatë nuk dihet nëse ka ndodhur ndonjë diskutim para vrasjes.

''Në fund fare të gjithë themi se gjithçka do të shkojë mirë kur asnjë nga ne nuk e di çfarë fundi do të kemi'' shkruante Vefa në rrjetet sociale.

Dyshohet se u vra nga burri, ja çfarë shkruante Klodiana në

Të fundit