Flash News

E-TJERA

E zuri korenti, humb jetën i riu në Tiranë

E zuri korenti, humb jetën i riu në Tiranë

Një 32-vjeçar ka ndërruar jetë ditën e sotme në Tiranë, pasi ka rënë në kontakt me energjinë elektrike, në shtëpinë e tij.

Njoftimi i policisë:

Më datë 21.09.2023, në fshatin Maknor, shtetasi E. D., 32 vjeç dyshohet se aksidentalisht ka rënë në kontakt me rrymën elektrike, në banesë, dhe për pasojë ka humbur jetën.

 

Të fundit