Flash News

E-TJERA

Ekzekutohet me armë zjarri në Rrëshen, Martin Bardhi

Ekzekutohet me armë zjarri në Rrëshen, Martin Bardhi

Të shtënat me armë zjarri në Rrëshen, mëngjesin e sotëm, i kanë marrë jetën një personi.

Viktima është identifikuar si Martin Bardhi, 62 vjeç. Ngjarja ka ndodhur në qendër të qytetit të Rrëshenit.

Deri tani nuk dihen shkaqet e vrasjes. Viktima kishte vetëm pak kohë që ishte liruar nga burgu.

“Rreth orës 10:40, në Rrëshen, nga shtetas ende të paidentifikuar, është vrarë me armë zjarri shtetasi M. M. (B.). Shërbimet e Policisë, sapo kanë marrë njoftim, kanë shkuar menjëherë në vendngjarje. Janë ngritur pika kontrolli në çdo aks rrugor, si dhe vijon intensivisht krehja e zonës. Ndërkaq, grupi hetimor, në drejtimin e Prokurorisë, po punon për fiksimin e çdo prove që do të bëjë të mundur identifikimin dhe kapjen e autorëve”, njofton policia.

Të fundit