Flash News

E-TJERA

Ekzekutoi 41-vjeçarin, kush është autori i vrasjes në Fier

Ekzekutoi 41-vjeçarin, kush është autori i vrasjes në Fier

Personi që shikoni në foto është Agim Gashi, autori i vrasjes së 41-vjeçarit Elton Javori, ngjarje e ndodhur mesditën e së enjtes në lagjen “16 prilli” në Fier.

Javori u ekzekutua brenda mjetit të tij tip “Porsche Cayenne” teksa lëvizte në qytet.

Dyshohet se shkak për vrasjen e tij është bërë prishja e një krushqie. Fqinjët në dëshminë e tyre e përshkruan Eltonin si një djalë të edukuar dhe jo problematik.

Ekzekutoi 41-vjeçarin, kush është autori i vrasjes në Fier

Të fundit