Flash News

E-TJERA

Emri/ Vritet një person në Shkodër

Emri/ Vritet një person në Shkodër

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar mbrëmjen e sotme në qytetin e Shkodrës.

Mësohet se të shtënat janë konstatuar pranë kishës së Hotit të Ri.

Ka mbetur i vrarë shtetasi Valter Fierza.

Forca të shumta policie kane shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për të zbardhur vrasjen.

Njoftimi i policisë;

Shkodër/Informacion paraprak

Rreth orës 21.48, në fshatin Hot i Ri, në rrethana ende të paqarta është vrarë me armë zjarri shtetasi V.F, rreth 33 vjeç, banues në fshatin Hot i Ri, Shkodër.

Në vendngjarje kanë shkuar menjëherë shërbimet e Policisë dhe grupi hetimor.

Janë ngritur pika kontrolli dhe vijon krehja e zonës me qëllim kapjen e autorit/ve.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Të fundit