Flash News

E-TJERA

Euro 2024/ Formacionet zyrtare të ndeshjes Belgjikë- Sllovaki

Euro 2024/ Formacionet zyrtare të ndeshjes Belgjikë- Sllovaki

Publikohen formacionet zyrtare të ndeshjes mes Belgjikës dhe Sllovakisë, e vlefshme për Kampionatin Evropian.

Ndeshja fillon në orë 18:00 dhe do të luhet në stadiumin Deutsche Bank Park (Frankfurt).

Formacionet zyrtare:

Belgjika: Casteels, Castagne, Debastm Faes, Carrasco, Mangala, Onana, De Bruyne, Doku, Trossard, Lukaku.

Sllovakia: Dubravka, Pekarik, Vavro, Skriniar, Hancko, Kucka, Lobotka, Duda, Schranz, Haraslin, Boeznik

Euro 2024/ Formacionet zyrtare të ndeshjes Belgjikë- Sllovaki

 

Të fundit