Flash News

E-TJERA

Gjendet i mbytur 27-vjeçari në Shkumbin, rrethanat ende të paqarta

Gjendet i mbytur 27-vjeçari në Shkumbin, rrethanat ende të

Një person është gjetur i mbytur mesditën e sotme në lumin Shkumbin, në fshatin Jagobinë. Viktima është identifikuar pas disa orësh dhe mësohet se bëhet fjalë për 27-vjeçarin Eridjon Topi me origjine nga Elbasani, banues në Tiranë.

Dyshohet se Topi mund të jetë mbytur të paktën dy dite me pare në rrethana të paqarta edhe për policinë. Grupi hetimor për zbardhjen e ngjarjes në fjalë. 

Të fundit