Flash News

E-TJERA

Gjendet i vdekur 45-vjeçari shqiptar në Greqi

Gjendet i vdekur 45-vjeçari shqiptar në Greqi

Një 45-vjeçar shqiptar është gjetur i vdekur në Greqi.

45-vjeçari shqiptar nuk i është përgjigjur telefonatave me miqtë të cilët kanë qenë të shqetësuar dhe kanë mbërritur në shtëpinë e tij, ku e kanë gjetur të vdekur.

Trupi i tij do i nënshtrohet autopsisë. I ndjeri jetonte në Nea Ionia.

Të fundit