Flash News

E-TJERA

Atentati me një të vdekur dhe një të plagosur, reagon policia e Shkodrës

Atentati me një të vdekur dhe një të plagosur, reagon

Vjen reagimi i Policisë së Shkodrës lidhur me atentatin e ndodhur pak minuta më parë në zonën e Dukagjinit.

Në njoftim, policia nuk jep shumë detaje por sqaron se është nisur drejt vendit të ngjarjes, por për shkak të largësisë dhe të terrenit të vështirë nuk kanë mbërritur akoma.

Shkodër/Informacion paraprak

Rreth orës 18:45, në sallën operative të Policisë Shkodër ka ardhur një telefonatë se në malin e Shoshit, ishin plagosur me armë zjarri shtetasit Gj. G. dhe Z. G.

Shtetasi Gj. G. po transportohet në spital, për ndihmë mjekësore, ndërsa shtetasi Z. G. ka humbur jetën disa minuta pasi ka ndodhur ngjarja.

Shërbimet e Policisë, së bashku me grupin hetimor, janë nisur menjëherë për në vendngjarje, por për shkak të largësisë dhe të terrenit të vështirë nuk kanë mbërritur akoma.

Me mbërritjen e shërbimeve dhe grupit hetimor, në vendngjarje, dhe pasi të sqarohen rrethanat e ngjarjes, do të ketë një njoftim tjetër 

Të fundit