Flash News

E-TJERA

Atentati në Elbasan, del foto e viktimës dhe bashkëshortes së tij të plagosur

Atentati në Elbasan, del foto e viktimës dhe bashkëshortes

Ky është çifti Çaka, të cilët ishin shënjestër e një atentati me armë zjarri mbrëmjen e sotme në lagjen “Skënderbe në Elbasan.

Për pasojë, mbeti i vrarë Everest/Ibrahim Çaka, ndërsa e shoqja e tij, Silvana u plagos në dorë.

Rrethanat e vrasjes mbeten të paqarta, por dyshohet se lidhet me të shkuarën e viktimës.

 

 

 

Të fundit