Flash News

E-TJERA

Kamioni përplas ambulancën në Lushnje, ndërron jetë një person

Kamioni përplas ambulancën në Lushnje, ndërron jetë

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në kryqëzim të autostradës, Lushnje-Fier ku një kamion ka përplasur një autoambulancë.

Për pasojë, pas përplasjes ka mbetur i vdekur pacienti që ambulanca po transportonte drejt Tiranës.

Ndërkohë policia dhe grupi hetimor shkuan në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për të zbardhur rrethanat e plota të aksidentit.

Të fundit