Flash News

E-TJERA

Këmbimi valutor 3 dhjetor 2023/ Me sa shiten e blihen euro dhe dollari?

Këmbimi valutor 3 dhjetor 2023/ Me sa shiten e blihen euro dhe dollari?

Monedha e eurozonës shitet sot me 102.5 lekë.

Dollari amerikan këmbehet me 94.5 lekë, kurse Paundi britanik kap sot vlerën e 119.2 lekëve.

Të fundit